Nasze Psy

Zobaczcie

Rocky

WW Itsy Bitsy Rocky Mountain

Duży, piękny, o znakomitym rodowodzie pies. Wielki przyjaciel ludzi i zwierząt. Wesołe usposobienie, spokojny charakter, najbardziej lubi naukę sztuczek i ćwiczenia z posłuszeństwa. Bezkonfliktowy w stadzie.
Reproduktor i czampion Polski

Reproduktor

Mercy

Moments of Mercy Valjeta

Pierwsza suczka w hodowli, znakomite geny. Bardzo zrównoważona, roztropna, myśląca, mająca swoje zdanie, ale posłuszna. Szybka i zwinna, mistrzyni frisgility. Szefowa na podwórku, ale bez agresji, tylko siłą autorytetu.

Kofa

Best Brand at Real Pearl

Suczka nastawiona bardzo na wykonywanie zadań. Uwielbia wszelkie zabawy, zwłaszcza te z piłką lub frisbee. Szybka jak błyskawica, trochę odludek, ale w stadzie zgodna.

Marigold

Milagro Que Marigold

Córka Mercy. Wspaniale zbudowana, duża suczka. Piękny wygląd i takiż charakter, wyjątkowo spokojna i zrównoważona. Ale nie flegmatyczna. Miłująca pokój - interweniuje, gdy są jakieś spory pomiędzy innymi psami. Trochę niezależna, ale wpatrzona w człowieka. Super pies do przytulania.

Truś

Milagro Que True

Córka Mercy. Szalona i wesoła, szybka, skoczna, widać wyraźnie geny prapradziadka ISDS-a. Ale potrafiąca się wspaniale wyciszyć i zrelaksować. Duża nadzieja wystawowa i hodowlana. Nie mówiąc o karierze sportowej, gdzie, jak się uda, zastąpi godnie swoją mamę.

Elik

Elation Telman Haus

Elik to nie border, ale suczka Welsh Corgi Pembroke. Bardzo pracowity pies, biega za piłką, czasem za koniem, z prędkością światła. Rezolutny, bardzo niezależny, samodzielny, ale lubiący towarzystwo człowieka i wspólne przygody. Świetnie odnajdujący się w towarzystwie innych psów.

Joe

Mistycor Paradisso in Terra

Dla bliskich - Bebuś. Złodziej serc, tyle ma w sobie słodyczy, czaru i wdzięku, że nikt mu się nie oprze. Bardzo inteligentny, sprytny, do tego szybki, zwinny i niezmordowany w zabawach. Bezkonfliktowy w stadzie, choć zdecydowany i nieustępliwy.
Welsh Corgi Pembroke w czystej postaci.

Bubek

Abel Alchera 08.05.2008 - 24.10.2022

Najwspanialszy towarzysz życia. Powód wielu ważnych decyzji
i zmian w życiu. Zawsze bardzo aktywny, pełen uśmiechu przez całe swoje psie życie. Znakomity charakter, jak się o nim myśli, to jakby o człowieku, który wszystko rozumie, jest zawsze podporą
i wsparciem. Bubuś the Great.